- استاد چینی داشتن هم مصیبت بزرگیه. من که به شدت از غذای چینی بدم میاد و اینها هم منتظر یک مناسبتی هستن که بدون برن رستوران چینی. این co-advisor ما هم چینیه و میل زد و بچه های لب رو دعوت کرد به یک رستوران چینی به مناسبت سال نوشون. من هم که اون موقع کار داشتم با کلی خوشحالی به استاده جواب دادم که کار دارم و اگر بتونم re-schedule کنم میام باهاتون. البته خب طبیعتا تلاشی در جهت re-schedule کردن انجام نمی دادم. متاسفانه یک ایمیل اومد از استاد که کلی معذرت خواهی کرده بود و گفته بود من منظورم سه شنبه نبود بلکه پنج شنبه بود. خلاصه آخرش مجبور شدم برم. حالا فوقش یک بار رو بتونم دودر کنم بقیه اش رو موندم چی کار کنم.

- یک موجودی پیدا کردم اینجا که به شدت فوتبال ایران رو دنبال می کنه. من خودم هم زیاد اخبار فوتبال ایران رو می خونم و استاد کانادام همیشه من رو در حال روزنامه ورزشی خوندن می دید، اما در مقابل این کم میارم. مثلا در این حده که اگر بهش بگین پنج نفر از بازیکنان دیهیم اهواز رو نام ببر همه ش رو بهتون میگه (دیهیم اهواز یکی ازتیمهای لیگ دسته دو ایرانه که داره سقوط می کنه به دسته سه). اگه با هم بریم توی این تلویزیونهای لس انجلسی و یک برنامه ی ورزشی راه بندازیم کلی پولدار میشیم.

- چند روز پیش این خبر رو خوندم. correlation واقعا خداست و ترجمه ی خبر خداتر. در جاهایی که گاوها هر کدام برای خود نامی دارند شیر تولید شده بیشتر از مزارعی است که گاوها اسمی ندارند و فقط به عنوان گاو شناخته می شوند. گاوهایی که اسم داشته باشند شیر بیشتری تولید می کنند.

 

/ 2 نظر / 12 بازدید
:)

chi khordi? man az dimsim khosham miyaad... albate moheme ke baa yeki beri ke saligheye ghazaaiish ro bepasandi vagarna ye dafe didi daari hashtpaa mijoii va har kaari ham mikoni narm nemishe :D:D