- نصف خاطرات استادم از دوران لیسانسش راجع به هم اتاقی مکانیکیشه. چند روز پیش تعریف می کرد که همخونه ایش هر از گاهی در کمال جدیت بهش می گفته تو که هم پاسکال بلدی و هم فرترن. چرا فارغ التحصیل نمیشی؟ حالا داستان ما هم همین شده.

- توی مسابقه های بسکتبال دانشگاه یه چیزی هست که بهش میگن kiss cam که دو نفر رو روی اسکوربرد سالن نشون میدن و باید همدیگرو ماچ کنن و فیلمبرداره آدم باحالیه و سوژه های جالب انتخاب می کنه مثلا پیرزن و پیرمردهای N ساله و ... مشکل وقتی پیش میاد که مثلا یه پسره بین دوست دخترش و یه دختر غریبه نشسته و دوربین اشتباهی روی پسره و دختر غریبهه زوم می کنه. آخرش هم روی دو تا مرد که طرفدار تیم حریف هستن زوم می کنن که این بازی آخری که رفتم یارو ها نامردی نکردن و همدیگرو بوسیدن.

- یکی از معروفترین استريپ کلابهای آتلانتا نزدیک این ساختمونیه که ما توش کار می کنیم. یکی از مشکلاتی که داریم اینه که هر موقع می خوایم رباتهامونو بیرون از ساختمون تست کنیم، به علت تداخل و ... به هیچ شبکه ی وایرلسی دسترسی نداریم و  تنها شبکه ی وایرلسی که بهش دسترسی داریم، شبکه ی استریپ کلابه. خلاصه اینکه نمی دونیم استریپ کلاب چه نیازی به شبکه ی با این قدرت داره. استادم می گفت حق عضویتتون رو میدم. چند تاتون برین اونجا عضو بشین شاید بهتون پسورد دادن.

/ 0 نظر / 19 بازدید