- چند روز پیش یکی از بچه های لب برای اینکه برنامه ش رو تست کنه، ربات پروژه مون رو شب روشن گذاشته بود. دوربینهای ربات هم طوری تنظیم کرده بود که هر نیم ساعت یک بار یک عکس بگیرن. صبح که اومده بود لب که عکسها رو چک کنه، توی یکی از عکسها، نصف صورت یک مرد خشن سبیل کلفت از دماغ به پایین افتاده بود. پسره از ما پرسید که این یارو رو کسی میشناسه و ما هم اظهار بی اطلاعی کردیم. کلی برامون سوال بود که این موجود خطرناک کیه که بدون اجازه وارد لب ما شده. من گفتم که شبیه rapist هاست. یکی دیگه از بچه ها گفت نه، بیشتر شبیه child molester هاست و خلاصه همه ی بچه های لب یه چیزی گفتن. بعد از چند دقیقه، یکی از research scientist های لبمون از اونجا رد میشد و اون پسره ازش پرسید که این عکس رو میشناسه. اون هم گفت آره، دیشب بابام رو آورده بودم تو لب که ربات رو بهش نشون بدم. من که از شدت خنده صورتم رو چسبونده بودم به مانیتور که کسی صورتم رو نبینه. برگشتم میز بغلی رو نگاه کردم. دیدم یکی دیگه از بچه ها هم صورتشو چسبونده به پنجره ی بغل میزش و از خنده منفجر شده.

- چند روزه که این آهنگ افتاده روی زبونم و هر کاری می کنم از روی زبونم نمیره. مثلا توی اتوبوس نشستم و یهو به خودم میام و می بینم که دارم اینو زمزمه می کنم. اگر بعد از شنیدنش شما هم همین مشکل رو پیدا کردین و راهی برای برطرف کردنش پیدا کردین به من هم بگین.

- Thanksgiving پارسال هیچ مواد خوردنی توی خونه نداشتم و به امید اینکه همه جا بازه رفتم خرید ولی هیچ موجود زنده ای توی خیابون نبود و داشتم از گرسنگی جان به جان آفرین تسلیم می کردم. بر مبنای تجربه ی پارسال از چهار روز قبل از Thanksgiving شروع کردم به خریدن مواد غذایی و پر کردن یخچال که مبادا روز Thanksgiving تلف بشم. یخچالم اینقدر پر شده که فکر کنم تا Thanksgiving سال بعد نیازی به غذا ندارم.  

/ 8 نظر / 59 بازدید
سارا

چه بامزه خاطره حالبی بود

ساعت شنی

وای! این آهنگ خیلی خطرناکه! من بعد از چند ثانیه‌ی اول فوری قطعش کردم. یادم میاد دوم راهنمایی که بودم، نزدیک‌های سالگرد آزادی خرمشهر این آهنگ رو چند بار از تلویزیون شنیدم، و بعد اینقدر بی‌اختیار بلند بلند این رو توی خونه خوندم که چیزی نمونده بود با مامانم دعوام بشه. اما متاسفانه یادم نیست که چه طور از دستش خلاص شدم،‌ به هر حال بدون که مشکل از آهنگه نه چیز دیگه!

Pooya Karimian

یک آهنگ از این رپهای ایرانی گوش کن درست میشه. «زد بازی» بدم؟ البته قول نمیدم که بعد آن نیوفته توی دهنت.

رضا

نمی دونم این اصلش رو هم شنیدی یا نه http://www.bestsharing.com/f/sK5yUf343870

کیانوش

سلام روزبه خان، چطوری؟ آقا اول بگم که این ونکوور عجب جای قشنگیه تو چجوری تونستی دل بکنی بری آتلانتا! من که از آتلانتا اصلا خوشم نیومد ولی اینجا هواش توپپپپه! این آهنگه که گفتی (اینو بهش می گن آهنگ واقعا؟!) خیلی خداست، من این نسخشو گذاشته بود تو ویدئوهای اورکاتم: http://www.youtube.com/watch?v=OLxk2AGOJHs با این کلیپه او رگ میهن پرستی آدم حسابی می زنه بالا!

sh.kh

LOL Man fekr kardam shoma US hastin.. To SFU esm minevisan ?? Anyeays, vaghti ahange marboote ro ghosh dadam koli khandidam

سکوت

اين اهنگ نيست يه حسه يه قسمتی از واقعيت قسمتی از کلمه عشق عشقهای خونين..........البته اينکه تو امريکا و اون همه دلنگ دلونگ و موزيگهای رپی و کنسرتهای انچنانی اين تو زبونهته بايد بگم از زبونت بندازش ولی از قلبت هرگزسر بزن خوشحال ميشم