- خب چون کسی بهم وبلاگ نداد، همینجا انگلیسی می نویسم. از الان بگم که انگلیسی غیر تکنیکالم خوب نیست و فردا نیاین اینجا کامنت بدین چرا somewhat رو با پی دو نقطه نوشتی.

- یکی از استادا داره روم کار می کنه که خجالت من رو از بین ببره. پدر من رو در آورده خلاصه. به عنوان اولین تمرین گفته don't avoid my gaze. حالا از اول تا آخر جلسه ها مجبورم به چشمای استاد نگاه کنم. ای خدا ما رو گیر چه آدمهایی انداختی 20.gif.

- به معنای واقعی دارم له میشم. روزبهی که تا ساعت ۱۰ صبح می خوابید و بعدش ۳ ساعت روزنامه ورزشی می خوند و ناهار چلوکباب می خورد و بعدش می رفت دانشگاه که پینگ پنگ و پلی استیشن بازی کنه و همه ی کارهاشو یک هفته قبل از ددلاین انجام می داد، تبدیل شده به روزبهی که ساعت ۶ بعد از ۵ ساعت خوابیدن بیدار میشه و ناهار بیسکوییت می خوره و میره دانشگاه کد objective caml می نویسه (فکر کنم خدا تو جهنم مهندس کامپیوتر ها رو با این زبون برنامه نویسی عذاب می کنه) و کارهاشو ۵ دقیقه قبل از ددلاین به زور تموم می کنه. 

/ 4 نظر / 9 بازدید
متهم

سلام وبلاگ قشنگي داري. اميدوارم موفق باشي خوش بحالت، نه بخاطر قشنگي وبلاگت خوش بحالت، نه بخاطر زنده بودنت خوش بحالت، بخاطر آزاد بودنت بدا بحالم، چون فقط تا چند روز ديگه آزادم! اميدوارم که تو اين مدت کمي که مي تونم به وبلاگم سر بزنم، شما رو هم ببينم. در ضمن خوشحال مي شم که با هم تبادل لينک کنيم به اميد ديدار، اي انسان آزاد

pouya

hahah , delam dard gereft:) haha eyval, kheili ba amaze bood, tanz khoobminevisi :D eee inaa jedie ?:P jaat khalie Roobeh,

ساعت شنی

ظاهرا تو اين مملکت eye contact خيلی مهمه٬ من رو هم بيچاره کرده‌ن. حالا کو تا ما ايرانی‌ها ياد بگيريم که موقع حرف زدن به چشم‌های طرف مقابلمون خيره بشيم... مايی که يک عمر سر به زير بزرگ شده‌ایم!

jsam

kar kardam be model e amricayi!