- استاد خشن خیلی حال میده 42.gifدیروز توی یه جلسه ای استادم رسما به دانشجوی یه استاد دیگه فحش داد که با وساطت بقیه ی استادا ختم به خیر شد. البته من هم در و دیوار رو نگاه می کردم که نگاهم با نگاه استاد تلاقی نکنه چون فکر کنم من هم مستحق فحش بودم. این همخونه ایم می گفت یه استاد دارن خیلی بی تربیته و تو کلاس میگه crap. یه روز بردمش کلاس استاد گرامی تا بفهمه crap اونقدرا هم بد نیست.

- خدا یه عقلی به این همخونه ای من بده. چند روز بود که هوا خیلی سرد شده بود. ایرکاندیشنر رو خاموش می کرد و همه ی پنجره ها رو باز می کرد و ۷-۸ تا لباس می پوشید و کنار پنجره می نشست و قهوه می خورد. شب هم با آب سرد حموم می کرد و تا صبح می لرزید و من بیچاره هم باید می لرزیدم. دلیلش رو که پرسیدم گفت می خوام سرمای مونتریال رو میس نکنم و میگه عادت داره که نفسش رو تو هوا ببینه. این هم از شانس ... بنده که همخونه ای قطبی نصیبمون شده.

- باز هم گول این مهدی رو خوردیم و رفتیم یه فیلم سفارشیش رو دیدیم. البته این دفعه گفته بود که refund می کنه اگه خوشم نیومد. فیلمش باحال بود اما خیلی تکراری بود (departed). در ضمن بد آموزی هم داشت چون بعد از فیلم هوس کردم یه machine gun بخرم. خلاصه اینکه مهدی جان شماره حساب بچه ها به همراه رسید ها رو برات پست کردم.

/ 6 نظر / 2 بازدید
Mahdi

Aaghaa azziat nakon. Departed aslan tekraari nabood.

روزبه

نمیدونم به نظر من خيلی تکراری بود. از اواسط فيلم تا آخرش رو تقريبا ميشد حدس زد.

بهروز

۱. گول کدوم مهدي خوردی؟ ۲. بگو اين تکراريتش شبيه کدوم فيلما بود ما هم بريم ببينيمشون آخه من که از ديپارتد خوشم امد.

روزبه

شبيه اين فيلمهايی که شبکه ۲ از رومانی می خريد :))

Me and Vancouver

benevis dige !! :) raasti, mage to baa oon pesare miri zire doosh ke midoni aabesh sarde ?:P bebinam koja darin zendegi mikonin ? mahaleie mardaie mehraboon ?:D:D:D

روزبه

:)))) وقتی بعد از اون ميرم حموم می بينم شير حموم رو روی آب سرد بسته. شير حمومون تکنولوژی داره.