- همسایه بغلیم یه زن و شوهر مسلمون خفنن. شوهره رو قبلا دیده بودم و سلام و احوالپرسی می کردیم. امروز زنشو دیدم ۲ متر پریدم عقب. حالا خوبه ما به روبنده و این چیزا عادت داریم. اون بنده خداهایی که ندیدن سکته می کنن. البته چون یه مقدار شبیه نینجا بود خنده ام گرفت. حالا میره به شوهرش میگه همسایه مون بهم لبخند زد. اونم غیرتی میشه و بیا و درستش کن.

- این خونه ی جدیدم مورچه داره 20.gif به یاد دوران نوجوانی افتادم. یه زیر لیوانیهایی داشتیم که پلاستیکی و نازک بودن. اونا رو روی شوفاژ میذاشتم و یه مورچه مینداختم روش. چون دور و ور زیر لیوانیها گرم بود، مورچه روش می موند و فرار نمی کرد روی شوفاژ. بعد از یه مدتی زیر لیوانی گرم میشد و سرعت مورچه زیاد میشد و بعد از یه مدتی قرمز میشد و می مرد. حالا چطوری این sequence برای آزار مورچه ها کشف شده بود یادم نمیاد. بعضی موقعها هم چند تاشون رو با هم مینداختم روی شوفاژ و بینشون مسابقه میذاشتم و اونی که بیشتر از همه زنده می موند رو آزاد می کردم و اگر با هم می مردن که مساوی میشد. اگه آموزشهای غلط پدر و مادر نبود، الان هیتلری بودم.

- یه کارتونی بود ایران نشون می داد که اگه درست یادم باشه یه خمیر صورتی بود که یه کارایی می کرد. کسی می دونه اسمش چی بود؟ یکی از استادای این ترمم کپی اون خمیرست. هر چی سرچ کردم نتونستم عکسش رو پیدا کنم که بتونین با عکس استادم مقایسه کنید.

/ 7 نظر / 10 بازدید
Pouya

khoneie shomaa mooorchie daare? pas chera intoram mishe, njooor va onjooram mishe :D

ساعت شنی

منظورت بارباپاپا که نيست؟ نه؟ من هر چی فکر کردم خمير صورتی ديگه‌ای يادم نيومد.

روزبه

نه بارباپاپا نيست. شايد هم صورتی نبود.

Payam

Aakhare ettelaa'aat ro daadi dar morede kartonehaa :)) ye khamire soorati ke shayadam soorati nabood ke ye kaaraaee mikard :)) hala nakone maajaraahaaye man va kolaahamo migi?

Payam

Moorche ham faghat zare bin... shoofaaj o ina haal nemide, ye jiz mikone o jam mishe o tamoom mishe...

Payam

Ninja

Mehdi

‍‍پيام تو کی مي‌خوای ياد بگيری که با ذره‌بين مورچه دچار مرگ آنی می‌شه و شکنجه نمی‌شه. بايد تو آب انداختش و به محض اينکه اومد رو و نفس گرفت دوباره کردش زير. در ضمن روزبه تو هيتلری به شکل کلاسيک نشدی ولی طرفدار هيتلر زمان خودت که هستی.