- امروز صبح که بیدار شدم دیدم یه میل از استاد اومده که امروز باید یه دمو برای بچه های چهارم دبستانی بذاریم. من هم صبح زود شال و کلاه کردم که برم دانشگاه و توی راه همه ش تو این فکر بودم که این استاد عزیز که تو کلاساش نازکتر از *shi چیزی نمیگه، چطوری می خواد برای این بچه ها حرف بزنه. خلاصه اینکه فکر کنم به زودی پدر مادرها مدیر مدرسه رو به جرم بد آموزی سو می کنن. استاد گرامی برنامه شو با مسخره کردن بچه ها شروع کرد و هر چیزی رو بلد نبودن می گفت تو کلاس پنجم می خونین. یه ربات میمون داریم که خیلی زشت و ترسناکه و بعدش با اون بچه ها رو ترسوند. آخرش هم دید روی بلوز یکی از بچه ها نوشته پیتزبرگ و شروع کرد به پیتزبرگیها تیکه انداختن و گفت که حرف زدن بلد نیستن. مثلا به جای My car needs to be washed میگن My car needs washed.

یکی دو تا از این بچه ها خیلی باهوش بودن. از بعضی از سوالهاشون کف کرده بودم. یه پسر سیاه هم بود که دلم براش سوخت. تنها سیاهپوست کلاس بود و  یه جورایی از بقیه فاصله می گرفت.

- این هم یکی از جملات قصار استاد: این کافی نیست که فقط تو موفق بشی. بقیه هم باید شکست بخورن.

- دیروز اولین مسابقه ی بسکتبال دانشگاه رو دیدم. این بچه های اینجا خیلی باحالن. بازی دوستانه باشه یا رسمی باشه، تیمشون ۴۰ امتیاز جلو باشه یا عقب باشه، در هر صورت به یه اندازه تشویق می کنن. موقعی هم که تیم حریف می خواست وارد زمین بشه، از بلندگوی ورزشگاه اعلام کردن که اخلاق ورزشی رو رعایت کنید که گوینده و تیم حریف به اندازه ی کافی هو شدن و تمام جایشگتهای انگشتها به تیم حریف نشون داده شد.

/ 4 نظر / 6 بازدید
payam

mesle inke amrica ye tasire khoob dare mizare root o oonam ine ke ye kam darajeye racist'eet dare miaad paaeen :D keep up the good work (ya be ghole pitsberg'ee haa "good worked keeper" :D!)

roozbeh, Gym ham miri vaase work out? agar are, ye khoorde vsamoon tarif kon.... eradatmand- Hafy

روزبه

نه بابا. يه پايه مثل کاوه لازمه.

Mehdi

akhey nazi root nashod benevisi shit