- احتمالا ماجرای قاتل اصفهان که یک توریست فرانسوی رو کشت و می خواد ۱۰۰ نفر دیگه رو هم بکشه شنیدید. ظاهرا عکس قاتله رو دونه ای ۵۰ تومان تو اصفهان میفروشن. بالاخره این هم یه جور بیزینسه دیگه. وقتی خبر رو خوندم نیم ساعت پشت سر هم به ایده ی یارو می خندیدم.

- دیشب از Denver بر گشتم. ۶ روز پشت سر هم از صبح تا شب اسکی کردیم و موقع برگشتن تو فرودگاه همه شل و پل و سرما خورده و داغون بودیم. فکر کنم تیم ملی اسکی آمریکا هم به اندازه ی ما تمرین نمی کنه. به قول بچه ها باید یه مسافرت دیگه بریم تا خستگی سفر دنور در بیاد. احتمالا ۲ هفته ای طول می کشه تا بفهمیم چقدر خوش گذشته.

- خبر مسرت بخشی به دستمون رسید که پیپرم توی یک کنفرانسی که تقریبا خفن ترین کنفرانس رباتیک حساب میشه پذیرفته شده. نکته ی جالبش اینجا بود که یک غلط اساسی داشت و یک هفته بعد از فرستادنش متوجه شدم که غلط داره و کلی ناراحت شده بودم. اما خوشبختانه هیچ کدوم از reviewer ها متوجه نشدن. البته مقاله به غیر از خودم نویسنده های کاردرستی داشت و احتمالا reviewerها به معلومات خودشون شک کردن. خلاصه اینکه بالاخره LA من رو طلبید. توی برنامه ی پنج ساله م بود که یه مسافرت LA برم.

/ 2 نظر / 35 بازدید
مهدی

«البته مقاله به غیر از خودم نویسنده های کاردرستی داشت» بابا تواضع و فروتنی