- اين خوابگاه ما تقريبا داره فرو ميريزه. امروز اومدم ديدم ديوارهای خوابگاه رو کندن و دارن می برن. قضيه از اين قرار بوده که يکی از هموطنان گرامی يک لامپ ۲۰۰ وات رو به fire detector اتاقش آويزون کرده بوده و اون هم داغ شده بوده و شروع کرده بوده به آب پاشيدن. اتاق اين بنده ی خدا طبقه ی سومه اما فشار و مقدار آب تا حدی بود که تا طبقه ی همکف خيس شده و چند تا از اتاقا رو مجبور شدن خالی کنن.خلاصه اينکه ۵۰۰۰۰ دلار ضرر زده به دانشگاه. باحالترين قسمت ماجرا هم وقتی بوده که صاحب اتاق موقع اين اتفاق خواب بوده و يکی از بچه ها مهمونش بوده که بيدار بوده. در همون حالت خواب آلودگی به مهمونش ميگه: بابا آب نريز بذار بخوابيم. باتری دوربينم شارژ نبود وگرنه گزارش تصويری ميذاشتم اينجا.

- به يک عدد همسفر ترجيحا دختر نيازمنديم. من و مهدی مثل دو کبوتر داريم ميريم ويکتوريا. من برای کنفرانس می خوام برم، مهدی هم برای علافی. از اونجايی که استادم هم داره مياد، به خاطر اينکه فکر بد نکنه مجبوريم يکی رو با خودمون ببريم.

- استاد ديوونه ی قبلی گفته بود که می خواد خرج مسافرتم به آمريکا رو بده. بعدا فهميدم منظورش اين بوده که می خواد پول بليت اتوبوس از ونکوور به سياتل رو بده. چند روز پيش دوباره ميل زده، گفته بليت اتوبوس گرونه (قابل توجه که ۴۰ دلاره)، برين با چند نفر ديگه يه ماشين کرايه کنين و صبح برين و عصر برگردين، اين طوری ارزونتر ميشه 12.gif.

- مهمترين تفريحات اين روزهام هم ديدن مسابقات NBA playoff. تقريبا روزی ۲ مسابقه که کلی وقت ميگيره 02.gif. باز هم به اونايی که آمريکا هستن حسوديم شد. اگه آمريکا بودم حتما می رفتم استاديوم که ببينم.

/ 6 نظر / 8 بازدید
Maryam

۱۰۰ دلار می گيرم باهاتون ميام .

Mehdi

بابات می‌خواد بره علافی. من دارم می‌رم به طرفدارای ويکتوريايی‌ام سر بزنم.

روزبه

مريم جون قرار نيست ما پول خرج کنيم، فوقش دیگه برات نون واندر مي خريم.

Payam

من ۱۰۰ دلار می‌گيرم باهاتون نيام

mona

به من چه قدر ميدين نيام؟