- این ابراهیم نبوی کلا چرت و پرت زیاد میگه اما این یه تیکه رو خوب نوشته بود که من هم می خواستم بنویسم ولی مصلحت حکم نمی کرد:

 فکر می کنید که اگر همین الآن اعلام کنیم که از فردا زبان رسمی کشور مثلا عربی یا افغانی یا  ارمنی می شود و نام کشورمان از ایران به توران تغییر می کند و قرار است دوازده تا از استان های کشور را دولت به ترکیه واگذار کند، جز اینکه یک مشت بچه لوس ننر که اسم خودشان را بلد نیستند بنویسند و از صبح تا شب در مورد اینکه کی توالت رفتند و چه لباسی خریدند، ذرت پرتاب می کنند، در اینترنت جمع شوند و برای نجات وطن یواشکی و با نام مستعار کلیک کنند که نام خلیج فارس، خلیج عربی نشود و مشت محکمی به دهان نشنال جئوگرافی بخورد، چه غلطی می کنیم؟

البته بگذریم که بعدش چرت و پرت گفته بود. مثلا من نمی دونم اینکه ابوریحان یا ابن سینا عرب بودن یا عجم چه دردی از ما رو دوا می کنه. لمپنی و بی فرهنگی نسل فعلی رو قراره با این چیزا جبران کنیم؟ بالاترین آرزوی جوان ایرانی شده اینکه به هر قیمتی که شده بیاد بیرون از ایران که ۴ لیوان مشروب بخوره و ...

- بین دو تا درس خیلی شک داشتم که کدومشون رو بگیرم و هیچ فرقی هم نداشتن برای من. از اونجایی که معتقدم که خدا به آدم عقل داده و هم از اونجایی که بدشانس هستم با شیر یا خط مخالفم و تصمیم گرفتم یه معیار خوب برای انتخاب یکیشون انتخاب کنم. از اونجایی که هر دو تا درس استادای خوبی داشتن و هر دو خوب نمره می دادن و مطالب درسشون هم به یه اندازه مفید بودن، تصمیم گرفتم که هر کدوم دختر خوشگل بیشتری داشت اون درس رو بگیرم که حداقل علاوه بر تحصیل علم، حظ بصر هم برده باشیم (البته به این امید که دخترهای دانشکده های دیگه ثبت نام کرده باشن و گرنه کامپیوتر که ...). خلاصه اینکه تا به امروز اینقدر ضایع نشده بودم چون هیچکدوم از درسها دختر نداشتن حالا خوشگلیشان پیشکش. و همچنان در سردرگمی انتخاب درس بسر می برم.

/ 1 نظر / 6 بازدید
مونا

بيا درسايی که من اين ترم رفتم بگير.. حداقل يه دختر خوشل دارن :دی