- کنترل دمای ساختمون لب ما فکر کنم دست یه یاروهه که دفترش ۶ کیلومتر با ساختمون ما فاصله داره و انگار هر موقع گرمش میشه دمای ساختمون ما رو تا ته کم می کنه و باید تو این تابستون شال و کلاه کنیم هر موقع میریم لب. خلاصه اینکه تصمیم گرفتم جوراب بپوشم با صندلهام که پاهام یخ نکنه ولی گفتم بهتره قبلش یه تحقیقاتی بکنم ببینم که عکس العمل مردم اینجا در مقابل پوشیدن جوراب با صندل چیه. نتایج تحقیقات حاکی از این بود که ظاهرا از اینکه وسط خیابون بشینی و جیش کنی هم بدتره.

- فین کردن توی ایالات متحده و توابع (کانادا) اصلا کار بدی نیست و فکر کنم ثواب هم داره. مثلا توی کلاس نشستین و یهو یکی دماغش رو از ته دل خالی می کنه و یا استاد همین کارو می کنه. پارسال که ایران رفته بودم، در راستای سنت معهود و عادت مالوف توی یک مهمونی محتویات نازنین دماغم رو خالی کردم و آنچنان با نگاههای خشمناک مهمونها مواجه شدم که .... البته چند لحظه ای طول کشید تا آداب فین کردن در ایران یادم اومد. خلاصه اینکه گفتم به اینهایی که میرن ایران یادآوری کنم که فین نکنن.

- این همسایه روبرویی من یه زن و شوهر مسلمون خفنن و هر موقع از دم در آپارتمانشون رد میشم صدای اذان و قران و عالم ربانی و ... میاد. احتمالا الان اونا هم دارن تو وبلاگشون می نویسن که همسایه روبرویی ما یه پسر جلفه که فقط صدای لهو و لعب و تشویق استادیوم و گزارش فوتبال از خونه اش میاد.

/ 1 نظر / 8 بازدید
Naz

I enjoy reading your blog. You are really funny.