- یک استاد چینی داریم که لیترالی دانشجوها می پرستنش. واقعا آدم باحالیه و یک کاریزمایی داره که همه رو جذب می کنه. درس دادنش آخرشه و از نظر ریسرچ هم واقعا کارش درسته. توی office hourش یکی از بچه ها رفته بوده سوال بپرسه و بهش دو تا کتاب مجانی داده برای خودش. یا مثلا کلاسش ٣٠ نفر ظرفیت داشت موقع ثبت نام ولی ۴٠ نفر توی waiting list بودن. همیشه ما نیم ساعت زودتر از شروع کلاس میریم که جای خوب بهمون برسه. مثلا چند روز پیش بحث این بود که اگه پولدار بشیم چی کار می کنیم و یکی از بچه ها می گفت یک مرکز تحقیقاتی باز می کنه و اسم استاد رو روش میذاره. چند هفته پیش به جای استاد یکی دیگه از درسهام که مسافرت بود اومد کلاس ما و یکی از پیپرهاش توی computer vision رو بهمون درس داد. آخرش گفت بعد از فرستادن پیپر متوجه شدیم که سلولهای چشم هم همین کار رو انجام میدن. یعنی فهمیدیم استاد در حد خالق کار کرده و به جمع پیروانش پیوستیم. این هم عکسش:

                        

- یهودیهای ایرانی خیلی زیادن تو دانشگاه و منطقه ای که ما زندگی می کنیم. شنیده بودم که persian jewها خسیسن ولی زیاد جدی نمی گرفتم. تا اینکه یکی از بچه ها رو دیدم که وقتی با خواهرش میرن کافی شاپ یک لیوان کوچیک قهوه می گیرن و با هم نصف می کنن. اینجا بود که فهمیدم یهودیها چرا پولدار میشن.

- پنج شش ماه قبل از اینکه کلا بیام اینجا باید برای یک ویزیت یکی دو روزه میومدیم و دنبال هتل دور و ور دانشگاه می گشتم و همه ی هتلها به شدت گرون بودن (مثلا شبی ٨٠٠-٩٠٠ دلار). بعد از کلی اینور اونور گشتن بالاخره یک هتل ارزون و نزدیک تونستم پیدا کنم. دیروز بالاخره قسمت شد و یکی از این هتلها رو از نزدیک دیدیم و فهمیدم چرا اینقدر قیمت بالاست. دم در هتل ماشین کمتر از لامبورگینی پارک نشده بود. ماشینمو ۴-۵ خیابون اونور تر پارک کردم. چون فکر کنم اگه نزدیک هتل پارک می کردم به علت عدم تطبیق با کلاس منطقه و هتل ماشین tow میشد. از نکات جالب توجه هم این بود که حداقل نصف افرادی که اونجا می چرخیدن از هموطنان گرامی بودن.

 

/ 5 نظر / 12 بازدید
آمد

درس معلم ار بود زمزمه ی محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریز پای را مورد یهودی ها برام جالب بود .

پگاه

حالا تا بشناسیشون کجایی؟[چشمک]

:)

khesaasat judhaa faghat baale iraniaash nist man Superviseram jude almane vali khesaasatesh vaagheaneftezaahtar az inie ke to migi... masalan taa haala do bar maa ro davat karde cofee va nahar va har do baar kifesh ro jaa gozaashte :D:D man zabanam tarifi nadare vali inja mashghoole kaare researcham , bekhaatere inke ye kam taghviatesh konam majbooram tamaame talaasham ro bokonam va englisi weblog benevisam :D:D va tanhaa khaanandam ham khodamam :D:D:D:D:

insomniac

آقا من شونصد سال اینجا رو می خونم هیچ جیکی از خودم در نکردم، حالایه تقاضا دارم، روم به دیفال اون تستای تافل رو می خوام که خیلی وقت پیشا راجع بش چیز نوشتی. واقعا شرمنده و از این حرفا می باشم

insomniac

هان یادم رفت اگه امکانش بود بفرستی میلم اینه insomniac2@gmail