- فکر کنم این هندیها تنها موجودات روی این کره ی خاکی هستن که از ما ایرانیا گشادترن. این ترم با دو تا هندی همگروهی شدم برای پروژه ی یکی از درسا. یکی از اون یکی دودر تر. دهن من رو صاف کردن. یا مثلا کد پروژه ی یکی از درسهای ترم قبلم رو گذاشتم روی هوم پیجم، روزی ۵۰ نفر از هند وصل میشن به هوم پیجم که از روی keyword هایی که سرچ کردن معلومه حداقل ۹۰ درصدشون دنبال یه پروژه ی آماده برای درسشون می گشتن. البته خب شاید بگین چون جمعیتشون زیاده تعداد بیشتری دنبال پروژه می گردن. اما خب چرا از چین و بقیه ی دنیا اینقدر وصل نمیشن. خلاصه اینکه الان شاکیم و این همگروهیها پدر من رو در آوردن. من رو یاد اون تیکه ی Russel Peters میندازن که می گفت هندیه رفته بوده NFL و موقعی که بازی شروع میشده یه جا می ایستاده و به هم تیمیهاش می گفته: run run...

- یه استاد داریم خیلی باحاله. به غیر از آلفا و بتا هیچکدوم از حروف یونانی رو بلد نیست. مثلا می نویسه گاما می خونه آلفا (حداقل باید بدونه که یونانیها ۲ تا آلفا ندارن یا شاید فکر می کنه گاما همون آلفای بزرگه). می نویسه فی می خونه تتا. حالا همه ی درسش هم از این حرفا داره و تصور کنین که ما چطوری جزوه می نویسیم.

- این روزا هر کی سر صحبت رو با من باز می کنه میگه کشورتون اخبارش زیاد شده. من هم باید توضیح بدم که بابا مشکلی نیست. یه مشت سرباز شاکی بودن که برای عید بهشون مرخصی ندادن و کاری هم نداشتن انجام بدن و گفتن بریم حال این انگلیسیها رو بگیریم.

- این ترم تموم بشه به مدت یک هفته از آتلانتا فرار می کنم. البته جاش معلوم نیست. یه کنفرانس هست توی هاوایی. LA و نیویورک هم باید ببینم. شاید هم برم North Carolina. شاید هم تا آخر ترم از دست این استادا و همگروهیها دیوونه شده باشم و سر به کوه و بیابون بذارم.

/ 2 نظر / 9 بازدید
عليرضا

در مورد هندی ها صد در صد با شما موافق هستم...من هم در دو دانشگاهی که بودم با هندی ها درسهای مشترک داشتم و کار گروهی کردم و همه اونها ادمهای مفت خور و زياده خواه ولی در عين حال بد بخت و خسيس... توصيه می کنم حسابی حال اين هندی ها رو بگيری که ديگه بيش از حد کره زمين رو به گند کشيدن..هم کثيفن هم بی فرهنگ هم بی کلاس و هم تنبل و پر رو

من کاملا باهات موافقم. هندیها یکی از دوره بازترین و سو ء استفاده (user) ترین آدمهایی هستن که تا حالا دیدم.