- این استکبار جهانی داره منو از صحنه ی اینترنت حذف می کنه. وبلاگم رو که داغون کردن. اسمم رو هم که قبلا تو گوگل سرچ می کردم معمولا یا اولین روزبه بودم یا دومی. الان افتادم تو صفحه ی چهارم پنجم.

- این مدت برنامه ی تفریحی و کاری فشرده داشتم و همزمان شده بود با خرابی وبلاگ در نتیجه تنونستم آپدیت کنم. هفته ی گذشته به همراه بچه های لب رفتیم قایق سواری. اصلا فکر نمی کردم چنین رودخونه ی زیبایی توی آتلانتا وجود داشته باشه. من با زن استاد تو یک قایق بودیم که البته اون فقط حرف می زد و من ۴ مایل زیر بارون پارو زدم.

- بعد از قایق سواری هم به بچه های ایرانی دانشگاه ملحق شدم که بریم Savannah. به علت پر بودن هتلها و از خواب بیدار کردن صاحب یه hostel و عصبانی شدن طرف مجبور شدیم شب رو کنار ساحل بخوابیم. البته کلا یک ساعت بیشتر نخوابیدیم که اون رو هم به دلیل وجود جنبنده های مختلفی که تو ساحل رفت و آمد می کردن، در خیابون کنار ساحل سپری کردم. خلاصه اینکه سفر خوبی بود و با موجودات ایرانی جدیدی آشنا شدم.

/ 5 نظر / 7 بازدید
شقايق

سلام. امروز ديدم ديوونه . کام رو بستن . شما از آقای صيادين اگه خبری داشتيد به ما هم بگيد . ببخشيد که راجع به مطلبتون چيزی نگفتم. اخه الان هنوز تو شکم!

مهدی

ز

روزبه

چت شده تو؟ :))

مهدی

ی

مهدی

هوی اون مهدی دومی من نيستم. يکی داره از شهرت من سوءاستفاده می کنه!!!