- چند روز پیش یک مهمون کانادایی نژادپرست داشتیم که خیلی با حال بود. تقریبا نژادپرست ترین آدمی بود که تا حالا دیدم. با تئوریهای نژادپرستانه ی من هم کلا موافق بود. خلاصه اینکه باهاش رفتیم رستوران ایرانی و دنبال پارکینگ می گشتیم. تا اینکه بالاخره چند تا جای پارک پیدا کردیم ولی پارک نکردم. این مهمون کانادایی شاکی شد که چرا پارک نکردم. بهش گفتم که نمیشه پارک کرد. دیدم خیلی متعجب شده که من چطوری به این نتیجه رسیدم که نمیشه پارک کرد. بعدا که بررسی کردیم دیدیم فقط یه دونه تابلوی فارسی بود که روش نوشته بود لطفا پارک نفرمایید و هیج جا انگلیسی ننوشته بود. دیگه این دوست نژادپرست ما می خواست سرشو بکوبه به دیوار که مگه اینجا خارجیها آدم نیستن که تابلوی انگلیسی هم بذارن.

- اینجا کلا سطح لباس پوشیدن خیلی بالاتر از جاهای دیگست که تا حالا دیدم و ۹۰ درصد ملت منطقه ی ما خوش لباسن. مثلا یک فروشگاه مواد غذایی و این چیزا نزدیکمون هست که معمولا اونجا خرید میرم. یکی ندونه فکر می کنه اونجا fashion show یا عروسیه. مثلا تصور کنین یکی با دستمال گردن میاد و پیاز و سیب زمینی می خره. خلاصه اینکه هر موقع می خوایم بریم خرید باید کلی خوشتیپ کنیم و عطر و ادکلن بزنیم.

- استادم یه مشکلی که داره اینه که با همون سرعتی که حرف میزنه تایپ می کنه و من باید کلی وقت صرف کنم که ایمیلش رو رمزگشایی کنم. مثلا چند روز پیش این ایمیل رو گرفتم.

sme thngpls updt parans wehre possible

بعد از کلی رمزگشایی و مراجعه به کتابهای مرجع و مشورت با دوستان و با توجه به سابجکت میل که دست کمی از این جمله نداشت، فهمیدم که منظورش چیه.

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
ساچمه

محلتون کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیایم بخندیم یکم..شوخی کردم باحال می نویسید

پویا

گشنمه ! بوی کباب میاد.