- خدا بگم اين انگليسيها رو چی کار کنه. نود درصد حرفهاشون نيش و تيکه توش داره. قراره که با استاد گرامی (اول بگم که خيلی آدم خوبيه) بريم آمريکا و پول مسافرت و غيره رو اون حساب کنه. ديروز می پرسيد که کدوم هتل ميری. من هم گفتم فلان هتل (يکی از گرونترين هتلهای شهر که چسبيده به disneyland هم هست). گفت که اون هتل برای من خيلی گرون بود و ميرم يه جای ديگه. اول نفهميدم چی گفت و بحث رو ادامه دادم، بعدا که يه ذره فکر کردم فهميدم چه تيکه ای خوردم. تجربه ی قبلی نشون داده که آدم بايد توی همون هتل کنفرانس باشه که ديگه مجبور نباشه روزی ۲۰ کيلو بار (لپ تاپ و کيف و ...) از هتل خودت بکشونی تا کنفرانس و بر عکس.

- من هر کاری می کنم مشتری برای ماشينم پيدا نميشه گفتم بيام اينجا تبليغ کنم. زير پای يه خانم دکتر بوده که صبحها با ماشين می رفته مطب و شبها پياده بر ميگشته. اما جدا از شوخی زير پای يه دانشجوی مستر بوده که ماشينشو پارک می کرده تو پارکينگ و با اتوبوس می رفته اينور اونور. طولانيترين مسافرتی هم که باهاش رفتم تا UBC بوده. به قول ماشين فروشها، رو سقفش هم ندويده. مشتری پر و پا قرص داره که ميگه ۲۰۰۰۰ دلار می خوامش (مگه نه پويا ع.؟) و هر چی بهش ميگم قيمت نوش ۱۵۰۰۰ دلاره قبول نمی کنه. اما حالا چون شمايين ۱۰۰۰۰ دلار براتون حساب می کنيم. اگر هم بتونين يه ماشين تو north america پيدا کنين که دو سال و خورده ای کار کرده باشه و کيلومترش از من کمتر باشه بهتون ۵۰۰ دلار تخفيف ميدم. اگر هم نتونستين پيدا کنين ۱۵۰۰ دلار اضافه می گيرم. مجهز به سيستم رندوم جهت پخش آهنگهای رندوم. دارای ۴ در خروجی مجهز به سيستم lock. مجهز به سيستمهای پاک کردن برف، روشنايی و سيستمهای حرکتی. اه چقدر چرت و پرت ميگم. بياين بخرين ديگه. قراره پويا رو هم به عنوان مدير فروش انتخاب کنم. ديشب تو مهمونی خوب تبليغ می کرد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
نيما

اقا من شما رو نميشناسم...ولی همينطور نديد باهاتون حال کردم حال کردنی!اينکه از کجا هم گذرم افتاده اينورا رو هم نمی گم!موفق باشی