این روزها مسابقه های روبوکاپ داره برگزار میشه و کلی آدم از ایران اومدن.

- طبق معمول همه ی ایرانیها فکر می کنن که به طور مداوم حقشون داره ضایع میشه.

- اکثر تیم های ایرانی فکر می کنن که عامل باختشون به نفع گرفتن داور، بد برگزار شدن مسابقات، تغییر نور سالن و جنس بد زمینهاست و هیچ موقع و به هیچ وجه احساس هم نمی کنن که خدای ناکرده عامل باختشون ضعف فاحش رباتشون و برتری حریفه.

- از نکات جالب تیم های ایرانی هم اینه که حداقل نصف تیم ها نمی دونن که آخرین برنامه ای که روی رباتشون درست کار می کرده کجاست.

- یکی از تیمهای ایرانی رباتشون توی بار گم شده و اشتباه هم از مسوول هواپیمایی ایران بوده. چون مشخصات بار با بلیت هیچ کدومشون مطابقت نداره، اصلا نمی دونن که رباتشون الان توی کدوم کشوره.

- یکی از تیم های ایرانی هم توی داون تاون آتلانتا یه سری سوییت خیلی ارزون پیدا کردن و خیلی هم خوشحال بودن که اینقدر ارزون بوده. ظاهرا هر چی معتاد و آدم خلافکار بوده اونجا بوده و این بچه ها فقط منتظر شده بودن که صبح بشه و از اونجا فرار کنن. خلاصه اینکه ترس به وضوح در چهره هاشون دیده میشد 21.gif

- به یکی از تیمها هم آدرس فروشگاه مواد غدایی داده بودم، اشتباهی رفتن توی استریپ کلاب بغل لبمون. خوشبختانه دو زاریشون افتاده و نرفتن توی کلاب و گرنه الان عکس من توی روزنامه های ایران بود و نوشته بودن که مزدور آمریکا داره جوانان ما رو به انحراف می کشه.

/ 3 نظر / 7 بازدید
Pouya

ها ها . مرگ بر مزدور ! مرگ بر مزدور ! :)

payam

ohoy roozbeh, Yaadet rafte oon moghe ke khodetam jozve oon "teamhaaye irani" boodi che bahanehaaee ke nemiovordi? Hala ke jozve bargozarkonande haa shodi dom darovordi...

مسعود

اگر از این دوره از مسابقات و نحوه عمل ایرانی ها اطلاعات بیشتری بذاری ممنون میشیم. متاسفانه این مسابقات شده بچه بازی