- با بچه ها رفته بودیم نمایشگاه هوایی جرجیا. کلا چیزهای جالبی داشت و یکی از شگفتیهای خلقت رو هم مشاهده کردیم. هواپیمای بمب افکن B2 که عکسش رو می بینین. این هواپیما رادارگریزه و وقتی که از دور به سمت مردم پرواز می کرد فقط یک خط معلوم بود وقتی هم رسید روی جایی که ما بودیم تقریبا صدایی ازش شنیده نمیشد. خلاصه اینکه خیلی چیز باحالی بود و اساتید فن کلی در مدحش سخن گفتن. قابل توجه دوستان مقیم ایران، اگر آمریکا به ایران حمله کرد و تصمیم گرفتید که بمیرید برید زیر بمب این هواپیما بایستید که کلی کلاس داره. 

b2.jpg 

- استاد من این ترم به طرز عجیبی مودب شده. دیگه یک کلمه حرف بی تربیتی هم نمیزنه و کلمات قصارش رو به کار نمی بره. نمیدونم چه اتفاقی تو زندگیش رخ داده که اینقدر منقلب شده. در ضمن به مدت ۲ هفته هم قراره بره کالیفرنیا. اون یکی استادم هم که این ترم رفته فرانسه و اونجا درس میده. خلاصه اینکه احتمالا دو هفته لب پارتی داریم.

- بعضی از این غذاهای ایرانی علی رغم اینکه مزه ی خیلی خوبی دارن بوشون خیلی افتضاحه مثلا کباب کوبیده یا قرمه سبزی رو تصور کنین. چند روز پیش با یکی از بچه های آمریکایی لبمون رفته بودم رستوران ایرانی و یک پرس کوبیده هم گرفتم که برای فردا ناهارش غذا داشته باشم. موقع برگشتن غذا رو روی صندلی عقب گذاشته بودم. توی راه ترمز کردم یهو و این ظرفه جابجا شد و بوش بلند شد. این دوستم پرسید: Did you fart? کلی براش قسم و آیه آوردم که من نبودم و بوی این غذاهه بود.

/ 3 نظر / 12 بازدید
محمدرضا

نه به جوون اودم! من نفارتیدم! اونی که چیز کرد پیاده شد! تازه بوی پفک نمکی مینو رو ندیدی!!!!

Ava

Great picure you've posted and great writing too ofcourse; mordam az khande

مهدی

برای استادت فيلم سخنرانی های حسين آقا رو گذاشتی؟