- این روزها دانشجوهای ورودی جدید اومدن و خیلی هاشون دنبال RA و TA و این چیزا می گردن و میان با استادا صحبت می کنن. از اونجایی که دانشکده ی ما با هندیها روابط خوبی داره، اکثرشون هم هندی هستن. چون میز من هم بغل در اتاق استادمه باید به سوالای این دانشجوها جواب بدم و یکی از سوالهایی که می پرسن اینه که ?Are you from India و وقتی با جواب منفی من مواجه میشن میگن ولی خیلی شبیه هندیها هستی. خلاصه اینکه اگه خبر خودکشی منو شنیدین بدونین دلیلش این بوده.

- قسمت محل تولد فرم ویزای آمریکا خیلی باحاله. یکی از گزینه هاش In the airه. اگر Intheair اسم کشوره لطفا به من بگین که دیگه جایی سوتی ندم.

- یکی از خصوصیات مهم لب ما اینه که دختر نداره. اینقدر استاد های من nice هستن که دخترا بعد از ۲-۳ ماه از لب فرار می کنن و میرن با استادهای دیگه کار می کنن. البته این دخترهایی هم که برای مدت کوتاهی توی لب ما کار کردن تحفه ای نبوده اند. مثلا وقتی با بچه ها صحبت می کنیم از یکیشون به عنوان the smelly girl یاد می کنیم. بقیه هم دست کمی از اون نداشتن. این ترم، بعد از ۶ سال از تاسیس لب، یک دختر ترک خوش بر و رو اومده توی لبمون و باعث تعجب همگان شده. خلاصه اینکه همه ی بچه های لب داریم تلاش می کنیم که در لب خودمون حفظش کنیم.

/ 9 نظر / 8 بازدید
روزبه

چرا :))))

مهدی

اون اسملی گرله احيانا هندی نيس؟

Maryam

ghosse nakhor, khoda ro shokr kon nemigan shabihe bangladeshi ha hasti. be ghole familetoon hendiha az bangladeshiha khoshgeltaran (ya ye chizi too hamin maaye ha).

نفیسه

Payam

eee... raas miganaaa.... man ta hala deghat nakarde boodam ke cheghad shbihe hendiaaee... albate yeki az familatoono ke mishnasam bishtar boosh shabihe oonast.

مهدی

باز من اسرار هويدا کردم دگرانديشان و بدخواهان سم پاشی رو شروع کردن

ای بابا!...۶ سال پیش ما میومدیم وبلاگ تو رو میخوندیم دنبال دختر تو لبتون میگشتی... الانم که پیر و از کار افتاده شدی هم همونه که بساطت!... دیگه الان باید واسه بچه ات فکر جهاز درست کردن باشی دیگه... چه گیری هم داده به این هندی مندیا و چینی مینیا!... به استادت بسپار ببین از این دره دافای تو دستش یکی رو برات ردیف کنه دیگه بابا...

parisa

baba che ghad bahali

parisa

vali tekrari