این مهدی من رو دعوت کرده که ۵ خصوصیت خودم رو بنویسم و روزی ۶ تا پیغام و ۵ تا ایمیل و ۴ تا اسکرپ ارکات و ۳ تا لینک می فرسته که من رو مجبور کنه که بنویسم. هر چند کار لوثی است ولی دعوتش را لبیک می گوییم:

- علی پروین، Sebastian Thrun و علی اکبر هاشمی رفسنجانی سه الگوی حال حاضر اینجانب می باشند.

- اینطور که از سوابق پیداست ید طولایی در جیش کردن روی خلق داشته ایم. اولین بار در چند روزگی به هنگام ختنه دکتر خود را خیس نمودیم و احتمالا از اینکه هیکل مرتیکه ی peni*-chopper را به گند کشیده ایم بسی لذت برده ایم. در دیگر مورد، از غفلت مادر گرامی استفاده نموده و دایی خود و کتابش که مشغول تحصیل و ممارست در کنار تخت بنده بوده اند را مزین فرمودیم.

- از بدترین خصلتهای بنده کم روییست که در موارد بسیاری مشکلاتی را برایم درست کرده که تمام تلاش خود را برای برطرف نمودن آن به کار گرفته ام که تا کنون بی نتیجه بوده. از دیگر خصوصیات بدمان این است که حالات درونی در چهره مان نقش می بندد و مردم به راحتی می توانند خستگی، خجالت، بیزاری، عصبانیت و یا حالات بعد از خوردن دستپخت بد را از چهره مان تشخیص دهند.

- اعتقاد دارم خود را به بی خیالی و یا خنگی زدن در برخی موارد بسیار لازم می باشد. چه بسیار افرادی را مشاهده کرده ایم که از فکر این که به خبطشان پی نبرده ایم، خوشحال گشته اند و به حساب زرنگی خویش نهاده اند.

- خوابیدن یکی از مهمترین ارکان زندگی می باشد. از هر کسی یا چیزی که خوابمان را بر هم زند به شدت بیزاریم و اگر شبی درست نخوابیم، روز بعدش را کاملا خماریم و تا حالا سابقه نداشته به خاطر امتحان یا چیزی تا صبح بیدار بمانیم مگر بالاجبار مثل پرواز هواپیما و همنشینی با دوستان نا اهل دریاچه-رو و ...

مهدی جان اگر هدفت از دعوت من مسایل عشقی بوده است باید بگویم که در این مقال نمی گنجد. پنج نفر دیگر هم سراغ نداریم که ننوشته باشند.

/ 5 نظر / 7 بازدید
مهدی

bebinam roo keyboard e to mage jaye "s" va "*" kenare hame ke eshtebah type kardi?

رضا

منظورت «لوس» بوده دیگه، نه؟! ؛)

روزبه

نه منظورم همون لوثه. فکر کنم لوس فارسی شده ی همین کلمه با یه معنای دیگست.

ehsan

تو که همیشه «من» بودی چرا توی این اعترافاتت «ما» شدی؟

روزبه

تاثيرات حرف زدن علی پروين و سريال جديد مهران مديريه.